OKUL ÖNCESİ İNGİLİZCE

Bu sayfada okul öncesi çocuklara İngilizce öğretimi için ihtiyacınız olan İngilizce etkinlikler ve diğer bütün kaynakları bulabilirsiniz. Okul öncesi İngilizce öğretmenleri, anasınıfı öğretmenleri ve ebeveynlerin 3 yaş 4 yaş 5 yaş ve 6 yaş çocuklara İngilizce öğretirken kullanması gereken bütün materyalleri (videolar, çizgi filmler, oyunlar, çalışma kağıtları) sitemizde bulabilirsiniz.

okul öncesi ingilizce

Değerli Okul Öncesi Öğretmenim,
2023-2024 eğitim öğretim yılında ana sınıfı öğretmenleri için bir “Okul Öncesi İngilizce Öğretim Programı” hazırlıyoruz.. Bu program sayesinde ana sınıfı öğretmenleri alanında fark yaratarak 3-6 yaş öğrencilerine yıl sonunda İngilizce temel becerilerini kazandırmış olacaklar. Okul öncesi (3-4-5-6 yaş) çocuklara eğlenceli bir şekilde İngilizce öğretmenize yardımcı olacak “Okul Öncesi İngilizce Öğretim Programı” hakkında bilgi almak ve programa katılmak için BURAYA TIKLAYINIZ.

Okul öncesi çocuklara İngilizce nasıl öğretilir? 3, 4, 5, 6 Yaş Çocuklara İngilizce Eğitimi (Anasınıfında İngilizce Eğitimi)

Okul öncesi çocuklara İngilizce öğretirken yapılması ve yapılmaması gereken her şey için aşağıdaki yazımıza göz atarsanız bu sorunun cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Çocuklara İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri
(Çocuklara İngilizce Nasıl Öğretilir? İngilizce Öğretme Teknikleri)


Okul Öncesi Çocuklar İçin İngilizce Oyunlar, Mobil Ugulamalar ve İnternet Siteleri


Okul Öncesi Çocuklar İçin İngilizce Çizgi Filmler ve Videolar


Okul Öncesi Çocuklar İçin İngilizce Şarkılar


Okul Öncesi İngilizce Çalışma Kağıtları Etkinlikler

Yorum yapın