Hakkımızda

ingiliceciyiz.com Hakkında

ingilizceciyiz.com, İngilizce öğretmenleri ve öğrencilere yönelik Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise ve İngilizce sınavları (LGS, YDT, YDS, YÖKDİL) alanında İngilizce dersiyle ilgili içerikleri ücretsiz olarak sunmaktadır. İngilizce öğretmenleri ve öğrenciler her kademe için ders içinde kullanabilecekleri ingilizce yazılı soruları, konu anlatımı, kelimeler, etkinlikler, oyunlar ve yazılı örneklerini her zaman güncel şekilde sitemizde bulabilirler. Ayrıca her İngilizce öğretmenine gerekli olan dökümanları (İngilizce yıllık planlar, dinleme dosyaları, zümre toplantı tutanakları, şök toplantı tutanakları vs.) sitemizde her yıl güncellenmiş olarak tam zamanında bulabilirsiniz.

ingilizceciyiz.com 8 Şubat 2019 tarihinde yayın hayatına başlamış ve özgün içerik ve güncel materyalleriyle İngilizce öğretmenlerinin ve öğrencilerin favori adresi olmayı başarmıştır. Sitemiz 2021-2022 eğitim öğretim yılının 1. döneminde yaklaşık 1 milyon 600 bin (1.600.000) ziyaretçi almış, yaklaşık 7 milyon 250 bin (7.250.000) sayfa görüntülenme sayısına ulaşmıştır. Okulların açık olduğu günlerde günlük ziyaretçi sayımız ortalama 20 bin olup her geçen gün bu sayı artmaktadır.

ingilizceciyiz.com halen Mersin/Anamur Vakıfbank Atatürk Ortaokulunda İngilizce öğretmenliği yapan Okan GÜLTEKİN tarafından oluşturulup, geliştirilmektedir.

Sitemizdeki içeriklerin büyük bölümü ingilizceciyiz.com kalitesiyle Okan GÜLTEKİN tarafından hazırlanmaktadır. Bunun dışında siz değerli İngilizce öğretmenlerimize ve öğrencilere katkıda bulunacağına inandığımız kaliteli içerikleri önceden izin alarak sitemizde yayımlıyoruz. Sitemizde bizim hazırladığımız içerikler dışında bazı kaliteli yayın evleri ve değerli İngilizce öğretmenleri tarafından hazırlanan içerikler de bulunmaktadır.

Siz de hazırlamış olduğunuz materyallerin ingilizceciyiz.com’da yayımlanmasını ve binlerce İngilizce öğretmeni ve öğrenciler tarafından indirilmesini istiyorsanız çalışmalarınızı ingilizceciyizinfo@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Her zaman siz İngilizce öğretmenlerimize destek olacağız. Siz de bize destek olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!!!Şunlara da göz atın;

Yorum yapın