8. SINIF İNGİLİZCE

Sayın İngilizce Öğretmenlerim ve Sevgili Öğrenciler,
2021-2022 eğitim öğretim yılı 8. sınıf İngilizce dersi ünite konuları, ünite kelimeleri, çalışma kağıtları, test, İngilizce yazılı soruları, kısaca ihtiyacınız olan her kaynağı bulabilirsiniz. Sitemiz İngilizce öğretmenleri tarafından sürekli olarak güncellenmekte ve içeriklerimiz her geçen gün eklenmektedir. Sitemizde gereksiz, günü geçmiş ve işinize yaramayacak hiç bir belge yoktur. Sitemizdeki tüm içerikler ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır. Buraya tıklayarak ortaokul 5. 6. 7. sınıf ingilizce ile ilgili bütün ders materyallerine ulaşabilirsiniz.


Değerli İngilizce Öğretmenim! Sitemizin devam edebilmesi için ve bütün içeriklere her zaman ücretsiz ulaşabilmeniz için sizden tek bir ricamız var. Lütfen bizi sosyal medya hesaplarınızdan takip ediniz. Bize bu şekilde destek olabilir ve sitemizin devamlılığını sağlayabilirsiniz. Paylaşımlarımızdan anında haberdar olabilmek için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip ediniz.

ingilizceciyiz.com

8. sınıf ingilizce

8. SINIF İNGİLİZCE KONULARI, TEST, KELİMELERİ, ÇALIŞMA KAĞIDI, KONU ANLATIMI 2021-2022

2021-2022 eğitim öğretim yılı 8. sınıf İngilizce 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ve 10. ünite kelimeleri konu anlatımı çalışma kağıtları etkinlikler test ve deneme sınavları ve daha fazlasına aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Şunlar da İlginizi Çekebilir

“8. SINIF İNGİLİZCE” üzerine 2 yorum

Yorum yapın