Gizlilik ve Kullanım Politikası

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. ingilizceciyiz.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

ingilizceciyiz.com’daki verdiğimiz harici linkler ile ilgili ingilizceciyiz.com herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. ingilizceciyiz.com, gizlilik politikamıza tabi olmayan diğer internet sitelerine yönelik bağlantılar içerebilir. Bu nedenle, verilerinizi paylaşmadan önce diğer internet sitelerinin gizlilik politikalarını incelemenizi tavsiye ederiz. 

Site olarak gizliliğinizi önemsediğimizi ve yasal zorunluluklar haricinde kimseyle paylaşılmayacağını belirtmek isteriz.

Sitemizle ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için buraya tıklayarak iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz ve bize yazabilirsiniz.


KULLANIM ŞARTLARI

ingilizceciyiz.com İngilizce konusunda materyal ve destek içerik paylaşım platformudur.

Sitemiz ziyaretçilerin göndermiş olduğu yorumdan içerikten doğabilecek yasal sorunlar nedeni ile sorumlu tutulamaz. Sitemizdeki yorumlar hakkında şikayetlerinizi ingilizceciyizinfo@gmail.com e-posta adresi üzerinden bize bildirebilirsiniz. Bildirimin bize ulaşmasından sonra en geç 5 gün içinde yanıt verilmektedir.

Site ile ilgi ve ilişkisi olsun olmasın, her türlü kişi, kurum ve kuruluşu küçük düşürücü, hakaret içerikli mesajların yazılması kesinlikle yasaktır.

Her türlü din, ırk, mezhep ayrımcılığı yapmak ve bu konuda tahrik edici, küçük düşürücü mesajlar yazmak yasaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Şunlara da göz atın;

Yorum yapın