İLKOKUL İNGİLİZCE

Bu sayfada ilkokul ingilizce ile ilgili aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. 2022-2023 2. sınıf 3. sınıf 4. sınıf ingilizce konuları, ders kitabı cevapları, test, çalışma kağıtları, oyunlar, yazılılar, konu anlatımları ve daha fazlası. Ders kitapları, konu anlatımları, ünite kelimeleri, yazılılar, testler ve daha fazlası için aşağıda istediğiniz sınıfın üzerine tıklayabilirsiniz. Sayfamızda ilkokul ingilizce dışında aşağıdaki linklere tıklayarak ortaokul ve lise ingilizce içeriklerimize de ulaşabilirsiniz.

ilkokul ingilizce

İLKOKUL İNGİLİZCE KONULARI VE DERS MATERYALLERİ 2022-2023

2. SINIF İNGİLİZCE
(2.sınıf İngilizce konuları, ünite kelimeleri, konu anlatımı, çalışma kağıtları, etkinlikler, oyunlar, deneme sınavları, quiz, test)


3. SINIF İNGİLİZCE
(3.sınıf İngilizce konuları, ünite kelimeleri, konu anlatımı, çalışma kağıtları, etkinlikler, ders kitabı cevapları, deneme sınavları, quiz, test, oyunlar.)


4. SINIF İNGİLİZCE
(4.sınıf İngilizce konuları, ünite kelimeleri, konu anlatımı, oyunlar, çalışma kağıtları, etkinlikler, ders kitabı cevapları, deneme sınavları, quiz, test)

Şunlara da göz atmanızda fayda var;

2023-2024 eğitim öğretim yılında da sizlerin en büyük yardımcınız olacağız. Sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayınız. İngilizce öğretmeniyseniz FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımızı hemen takip edin.