Telif Hakkı

Telif Hakkı – İngilizceciyiz.com

ingilizceciyiz.com olarak hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edindik.

Sitemizde ingilizceciyiz.com olarak kendi hazırlamış olduğumuz içeriklerden ve bazı yayın evleri, kurum, kuruluş veya kişilerden izin alarak yayımlamış olduğumuz, sitemiz dışındaki kişilere ait olan içeriklerden oluşmaktadır.

ingilizceciyiz.com olarak hazırlamış olduğumuz içeriklerin önceden izin alınmaksızın internet ortamında paylaşılmasına veya ticari kazanç getirecek şekilde kullanılmasına izin verilmemektedir. İngilizce öğretmenleri sitemizdeki bütün materyalleri öğrencileri için istedikleri şekilde kullanabilir ve EBA veya whatsapp grupları üzerinden ilgili sayfaların linkini paylaşabilirler.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri ingilizceciyizinfo@gmail.com e-posta adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler tarafımızdan incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden ivedilikle kaldırılacaktır. Sitemizde bulunan tüm materyaller, yazılar, konular, içerikler ile ilgi duyulan konulara ilişkin olarak yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

ingilizceciyiz.com olarak telif haklarına saygılı olduğumuzu belirtmek isteriz. Sitemizde yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği, dosyayı, videoyu veya herhangi bir materyali kaldırmamızı istediğiniz takdirde iletişim bölümünden veya ingilizceciyizinfo@gmail.com adresinden hak ihlaline neden olan içeriği bildirmeniz yeterlidir. En geç 24 saat içerisinde ilgili içerik kaldırılacaktır.

Şunlara da göz atın;

Yorum yapın