Telif Hakkı

Telif Hakkı – İngilizceciyiz.com

ingilizceciyiz.com olarak hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edindik.

Sitemizde ingilizceciyiz.com olarak kendi hazırlamış olduğumuz içeriklerden ve bazı yayın evleri, kurum, kuruluş veya kişilerden izin alarak yayımlamış olduğumuz, sitemiz dışındaki kişilere ait olan içeriklerden oluşmaktadır.

ingilizceciyiz.com olarak hazırlamış olduğumuz içeriklerin önceden izin alınmaksızın internet ortamında paylaşılmasına veya ticari kazanç getirecek şekilde kullanılmasına izin verilmemektedir. İngilizce öğretmenleri sitemizdeki bütün materyalleri öğrencileri için istedikleri şekilde kullanabilir ve EBA veya whatsapp grupları üzerinden ilgili sayfaların linkini paylaşabilirler.

ingilizceciyiz.com olarak telif haklarına saygılı olduğumuzu belirtmek isteriz. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri ingilizceciyizinfo@gmail.com e-posta adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler tarafımızdan incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden ivedilikle kaldırılacaktır. Sitemizde bulunan tüm materyaller, yazılar, konular, içerikler ile ilgi duyulan konulara ilişkin olarak yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Şunlara da göz atın;

Yorum yapın