Reklam

Yayın hayatına 2019 yılında başlayan ingilizceciyiz.com web sitesi kısa sürede Türkiye’deki İngilizce öğretmenleri ve öğrencilerin favori sitesi olmayı başarmıştır. Her İngilizce öğretmeninin güncel dokümanlara ücretsiz bir şekilde ulaşabildiği sitemiz hemen hemen bütün İngilizce öğretmenlerinin düzenli bir şekilde ziyaret ettiği bir site olmayı başarmıştır.

Ayrıca İngilizce yazılılar başta olmak üzere ilkokul ortaokul ve lise alanında konu anlatımları, çalışma kağıtları, test, ünite kelimeleri ve daha bir çok içeriği öğrencilere ücretsiz olarak sunduğumuzdan günde binlerce öğrenci sitemizi ziyaret etmektedir.

Sitemiz 2022-2023 eğitim öğretim yılında günlük 20bin ile 45bin arasında değişen ziyaretçi sayısıyla alanında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sitesidir.

İngilizce öğretmenleri ve öğrencilerin favori adresi ingilizceciyiz.com’a reklam vermek ve böylece her gün binlerce İngilizce öğretmeni ve öğrenciye ulaşmak için info@ingilizceciyiz.com adresine mail gönderebilirsiniz. Talebinize ve ihtiyacınıza göre reklamlarınızı en iyi şekilde yapacağız.

Şunlara da göz atın;

Yorum yapın