Reklam

Yayın hayatına 2019 yılında başlayan ingilizceciyiz.com web sitesi kısa sürede Türkiye’deki İngilizce öğretmenleri ve öğrencilerin favori sitesi olmayı başarmıştır. Her İngilizce öğretmeninin güncel dokümanlara ücretsiz bir şekilde ulaşabildiği sitemiz hemen hemen bütün İngilizce öğretmenlerinin düzenli bir şekilde ziyaret ettiği bir site olmayı başarmıştır.

Ayrıca İngilizce yazılılar başta olmak üzere ilkokul ortaokul ve lise alanında konu anlatımları, çalışma kağıtları, test, ünite kelimeleri ve daha bir çok içeriği öğrencilere ücretsiz olarak sunduğumuzdan günde binlerce öğrenci sitemizi ziyaret etmektedir.

Sitemiz 2021-2022 eğitim öğretim yılının 1. döneminde yaklaşık 1 milyon 600 bin (1.600.000) ziyaretçi almış, yaklaşık 7 milyon 250 bin (7.250.000) sayfa görüntülenme sayısına ulaşmıştır. Okulların açık olduğu günlerde günlük ziyaretçi sayımız ortalama 20 bin olup her geçen gün bu sayı artmaktadır.

Reklam

Alanında Türkiye’de ilk üç sırada yerini alan, İngilizce öğretmenleri ve öğrencilerin favori adresi ingilizceciyiz.com’a reklam vermek ve böylece her gün binlerce İngilizce öğretmeni ve öğrenciye ulaşmak için ingilizceciyizinfo@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz. Talebinize ve ihtiyacınıza göre reklamlarınızı en iyi şekilde yapacağız.

Şunlara da göz atın;

Yorum yapın