LGS İNGİLİZCE

Değerli İngilizce Öğretmenim ve Sevgili Öğrenciler,
sayfamızda 2021 LGS İngilizce konuları, lgs ingilizce soruları, deneme sınavı, milli eğitim bakanlığının yayınladığı örnek sorular, 8.sınıf ingilizce test soruları pdf, ünite kelimeleri ve konu anlatımları bulabilirsiniz. 8. Sınıf İngilizce alanında aradığınız bütün içerikler için bizi takip edin. Ayrıca içeriklerimiz her geçen gün sayfamıza eklenmekte olup, sürekli olarak güncellenmektedir. Bu yüzden sık sık sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

LGS’YE NE KADAR KALDI

Sevgili öğrenciler ve değerli İngilizce öğretmenim. LGS sınavına kaç gün kaldı, lgsye ne kadar kaldı merak ediyorsanız aşağıda görebilirsiniz 🙂

[ycd_countdown id=9891]

2021 LGS İNGİLİZCE

lgs ingilizce konuları soruları kelimeleri

LGS İNGİLİZCE TEST DENEME SINAVLARI

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 8.sınıf ingilizce test (1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ünite testleri ve sarmal testler) ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. 8. sınıf ingilizce testleri alanında uzman kişiler tarafından öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için hazırlanmıştır. Lgs ingilizce sorular

LGS NE ZAMAN?

2021 yılında yapılacak liselere giriş sınavı (LGS 2021) ne zaman yapılacak? Liselere giriş sınavı 06 Haziran 2021 Pazar günü tüm sınav merkezlerinde birinci oturum 09.30’da, ikinci oturum 11.30’da başlayacaktır. Sınava girecek öğrencilere başarılar dileriz.

LGS İNGİLİZCE KELİMELER (8.SINIF İNGİLİZCE KELİMELERİ)

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak lgs’de çıkacak olan 8. sınıf ingilizce kelimeleri, anlamları ve okunuşları ile ilgili video izleyebilirsiniz. Ayrıca 8. sınıf ingilizce kelimeler ve anlamlarını pdf formatında ünite ünite indirebilirsiniz. 8.sınıf ingilizce önemli kelimeler sizler için upswing ve mastermind kitabından derlenmiştir. 8. sınıf lgs ingilizce kelime listesi pdf hemen indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

2021 LGS’DE ÇIKACAK 8. SINIF İNGİLİZCE KELİMELERİ VE ANLAMLARI İÇİN TIKLAYINIZ
(LGS İngilizce Kelimeleri)


LGS İNGİLİZCE KONULARI, KONU ANLATIMI, ÇALIŞMA KAĞITLARI

2021 LGS İngilizce alanında öğrenciler 10 üniteden sorumlu olacaklar. LGS 2021’de çıkacak gramer konuları ve konu anlatımını görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Buna ek olarak bu bağlantıda 8. sınıf İngilizce konuları, çalışma kağıtları, kelimeleri, test ve konu anlatımlarını ünite ünite bulabileceksiniz.

2021 LGS İNGİLİZCE KONULARI


LGS PUAN HESAPLAMA

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak LGS puan hesaplama aracına gidebilirsiniz. Bu araç sayesinde yaklaşık LGS 2021 puanınızı, yüzdelik diliminizi ve başarı sıralamanızı görebilirsiniz.

LGS 2021 PUAN HESAPLAMA İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ


Sevgili öğrenciler ve değerli öğretmenler. Çok yakında sayfamızda Liselere Giriş Sınavı İngilizce’de çıkmış sorular, örnek sorular, meb tarafından paylaşılan ekimi kasım, aralık, ocak, şubat ayı soruları ve kazanım kavrama testleri sitemize eklenecektir. Ayrıca 8. sınıf öğrencileri için tavsiyelerimiz ve LGS’ye nasıl çalışılması gerektiği ile ilgili bir yazı hazırlıyoruz. Bizi takipte kalınız.