ORTAOKUL İNGİLİZCE

Bu sayfada ortaokul İngilizce‘ye dair aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İçeriklerimizin hepsi 2021-2022 eğitim öğretim yılı ile ilişkili olup, İngilizce öğretmenlerimiz tarafından sürekli güncellenmektedir. 5. sınıf 6. sınıf 7. sınıf 8. sınıf ingilizce ders kitabı cevapları, testleri, çalışma kağıtları, worksheet, oyunlar, kelimeleri ve daha fazlası için sitemizi sürekli ziyaret ediniz. Ders kitapları, konu anlatımları, ünite kelimeleri, yazılılar, testler, oyunlar ve daha fazlası için aşağıda istediğiniz sınıfın üzerine tıklayabilirsiniz.

ORTAOKUL İNGİLİZCE 2021-2022

5. SINIF İNGİLİZCE
(5.sınıf İngilizce konuları, ünite kelimeleri, konu anlatımı, çalışma kağıtları, etkinlikler, ders kitabı cevapları, deneme sınavları, quiz, test)


6. SINIF İNGİLİZCE
(6.sınıf İngilizce konuları, ünite kelimeleri, konu anlatımı, çalışma kağıtları, etkinlikler, ders kitabı cevapları, deneme sınavları, quiz, test)


7. SINIF İNGİLİZCE
(7.sınıf İngilizce konuları, ünite kelimeleri, konu anlatımı, çalışma kağıtları, etkinlikler, ders kitabı cevapları, deneme sınavları, quiz, test)


8. SINIF İNGİLİZCE
(8.sınıf İngilizce konuları, ünite kelimeleri, konu anlatımı, çalışma kağıtları, etkinlikler, ders kitabı cevapları, deneme sınavları, quiz, test)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir