ORTAOKUL İNGİLİZCE

Bu sayfada ortaokul ingilizce ile ilgili aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İçeriklerimizin hepsi 2022-2023 eğitim öğretim yılı ile ilişkili olup, İngilizce öğretmenlerimiz tarafından sürekli güncellenmektedir. 5. sınıf 6. sınıf 7. sınıf 8. sınıf ingilizce ders kitabı cevapları, testleri, çalışma kağıtları, worksheet, oyunlar, kelimeleri ve daha fazlası için sitemizi sürekli ziyaret ediniz. Ders kitapları, konu anlatımları, ünite kelimeleri, yazılılar, testler, oyunlar ve daha fazlası için aşağıda istediğiniz sınıfın üzerine tıklayabilirsiniz.

ortaokul ingilizce

ORTAOKUL İNGİLİZCE 2022-2023

5. SINIF İNGİLİZCE
(5.sınıf İngilizce konuları, ünite kelimeleri, konu anlatımı, çalışma kağıtları, etkinlikler, ders kitabı cevapları, deneme sınavları, quiz, test)


6. SINIF İNGİLİZCE
(6.sınıf İngilizce konuları, ünite kelimeleri, konu anlatımı, çalışma kağıtları, etkinlikler, ders kitabı cevapları, deneme sınavları, quiz, test)


7. SINIF İNGİLİZCE
(7.sınıf İngilizce konuları, ünite kelimeleri, konu anlatımı, çalışma kağıtları, etkinlikler, ders kitabı cevapları, deneme sınavları, quiz, test)


8. SINIF İNGİLİZCE
(8.sınıf İngilizce konuları, ünite kelimeleri, konu anlatımı, çalışma kağıtları, etkinlikler, ders kitabı cevapları, deneme sınavları, quiz, test)

Şunlara da göz atmanızda fayda var;

2023-2024 eğitim öğretim yılında da sizlerin en büyük yardımcınız olacağız. Ortaokul ingilizce içeriklerimizden anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayınız. İngilizce öğretmeniyseniz FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımızı hemen takip edin.

Yorum yapın