Ortaokul İngilizce 1. Dönem Zümre Toplantı Tutanağı

2022-2023 ortaokul ingilizce 1. dönem zümre toplantı tutanağı gündem maddelerini aşağıda görebilecek ve word belgesi halinde sayfamızdan indirebileceksiniz. 2022-2023 ortaokul ingilizce 1. dönem başı zümre toplantı tutanağı en güncel haliyle her zaman olduğu gibi en güncel en özgün ve ilk olarak ingilizceciyiz.com’da yerini alacak.

ortaokul ingilizce 1. dönem zümre toplantı tutanağı

Ortaokul İngilizce 1. Dönem (Sene Başı) Zümre Toplantı Tutanağı 2022-2023

ATTENTION PLEASE!!!
SENE BOYUNCA PAYLAŞACAĞIMIZ EVRAKLAR (PLANLAR, ŞÖK, ZÜMRE,VELİ TOPLANTI TUTANAKLARI VS.) VE DERS İÇERİKLERİ (YAZILILAR, ÇALIŞMA KAĞITLARI, KELİMELER VS.) İLK OLARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILMAKTADIR.
4. SINIFTAN 12. SINIFA KADAR TÜM KADEMELERDE SADECE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNE ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ VE HİÇ BİR YERDE PAYLAŞILMAYAN, ÖĞRENCİLERİN ULAŞAMAYACAĞI ÖZGÜN İNGİLİZCE YAZILILAR YİNE SADECE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILACAKTIR.
İÇERİKLERİMİZİN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDEBİLMESİ İÇİN BÜTÜN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLAN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN. TANIDIĞINIZ ZÜMRELERİMİZE BİZİ TAVSİYE EDİN. BİZE DESTEK OLUN 🙂 SAYGILARIMIZLA

2022-2023 ORTAOKUL İNGİLİZCE 1. DÖNEM ZÜMRE TOPLANTI TUTANAĞI (HAZIRLANIYOR)

2021-2022 ORTAOKUL İNGİLİZCE 1. DÖNEM ZÜMRE TOPLANTI TUTANAĞI İNDİR
(Sene Başı İngilizce Zümre Toplantı Tutanağı)

Şunlar da işinize yarayabilir;

1. dönem ingilizce zümre toplantı tutanağı 2023-2024 eğitim öğretim yılında da sitemizde olacak. Bizi takip edin!

“Ortaokul İngilizce 1. Dönem Zümre Toplantı Tutanağı” üzerine 4 yorum

Yorum yapın