Lise İngilizce 1. Dönem Zümre Toplantı Tutanağı

2022-2023 eğitim öğretim yılı lise ingilizce 1. dönem zümre toplantı tutanağı gündem maddelerini aşağıda görebilir ve word belgesi halinde sayfamızdan indirebilirsiniz. 2022 sene başı lise ingilizce zümre toplantı tutanağı (1.dönem) en güncel haliyle her zaman olduğu gibi en güncel en özgün ve ilk olarak ingilizceciyiz.com’da yerini aldı.

lise ingilizce 1. dönem zümre toplantı tutanağı

Lise İngilizce 1. Dönem (Sene Başı) Zümre Toplantı Tutanağı 2022-2023

ATTENTION PLEASE!!!
SENE BOYUNCA PAYLAŞACAĞIMIZ EVRAKLAR (PLANLAR, ŞÖK, ZÜMRE,VELİ TOPLANTI TUTANAKLARI VS.) VE DERS İÇERİKLERİ (YAZILILAR, ÇALIŞMA KAĞITLARI, KELİMELER VS.) İLK OLARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILMAKTADIR.
4. SINIFTAN 12. SINIFA KADAR TÜM KADEMELERDE SADECE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNE ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ VE HİÇ BİR YERDE PAYLAŞILMAYAN, ÖĞRENCİLERİN ULAŞAMAYACAĞI ÖZGÜN İNGİLİZCE YAZILILAR YİNE SADECE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILACAKTIR.
İÇERİKLERİMİZİN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDEBİLMESİ İÇİN BÜTÜN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLAN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN. TANIDIĞINIZ ZÜMRELERİMİZE BİZİ TAVSİYE EDİN. BİZE DESTEK OLUN 🙂 SAYGILARIMIZLA

2022-2023 LİSE İNGİLİZCE 1. DÖNEM ZÜMRE TOPLANTI TUTANAĞI
(LİSE SENE BAŞI İNGİLİZCE ZÜMRE TOPLANTI TUTANAĞI 2022 2023)

Şunlar da işinize yarayabilir;

1. dönem başı lise ingilizce zümre toplantı tutanağı 2023-2024 eğitim öğretim yılında da sitemizde olacak. Bizi takip edin!

“Lise İngilizce 1. Dönem Zümre Toplantı Tutanağı” üzerine 6 yorum

  1. Merhabalar,
    Atatürkçülükle ilgili tebliğler dergisi 2488 sayılı olması lazım. 2504 STD ilköğretim için sanırım.

    Cevapla

Yorum yapın