7. Sınıf Seçmeli İngilizce Yıllık Plan

7. sınıf seçmeli ingilizce yıllık plan 2022-2023 ve 7. sınıf ingilizce yıllık plan ingilizceciyiz.com’da. 7.sınıf seçmeli ingilizce yıllık planı en güncel haliyle eylül ayında sitemize eklenecektir.

7. SINIF SEÇMELİ İNGİLİZCE YILLIK PLAN 2022-2023

ÖNEMLİ!!!
DEĞERLİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİM! SENE BOYUNCA PAYLAŞACAĞIMIZ İHTİYACINIZ OLAN BÜTÜN EVRAKLAR VE DERS İÇERİKLERİ (YAZILILAR, ÇALIŞMA KAĞITLARI, KELİMELER VS.) İLK OLARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILMAKTADIR.
4. SINIFTAN 12. SINIFA KADAR TÜM KADEMELER İÇİN SADECE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNE ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ VE HİÇ BİR YERDE PAYLAŞILMAYAN, ÖĞRENCİLERİN ULAŞAMAYACAĞI ÖZGÜN İNGİLİZCE YAZILILAR YİNE SADECE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILMAKTADIR.
İÇERİKLERİMİZDEN FAYDALANIYORSANIZ VE BU HİZMETLERİMİZİN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE DEVAM ETMESİNİ İSTİYORSANIZ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN VE ZÜMRELERİMİZE BİZİ TAVSİYE EDİN. BİZE BU ŞEKİLDE DESTEK OLABİLİRSİNİZ 🙂 SAYGILARIMIZLA

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLAN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ;

7. sınıf seçmeli ingilizce yıllık plan

2022-2023 7. SINIF SEÇMELİ İNGİLİZCE YILLIK PLAN İNDİR

İNGİLİZCE YILLIK PLANLAR VE SEÇMELİ İNGİLİZCE YILLIK PLANLAR (TÜM KADEMELER)

7. SINIF SEÇMELİ İNGİLİZCE PLANI 2023-2024


ŞUNLARA DA İHTİYACINIZ OLACAK;

7.sınıf seçmeli ingilizce yıllık plan ve diğer ilkokul ortaokul lise İngilizce yıllık planlar (2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. sınıf ingilizce yıllık plan) indirmek için yukarıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz. Ayrıca bütün ilkokul ortaokul ve lise konularıyla ilgili içeriklerimize (ingilizce kelimeler, çalışma kağıtları, quiz, yazılı soruları, test, ders kitabı ve ses dosyaları ve daha fazlası) yine yukarıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın