7. SINIF İNGİLİZCE YAZILI SORULARI

7. sınıf ingilizce yazılı açık uçlu soruları ve cevapları ingilizceciyiz.com’da. Açık uçlu 7. sınıf İngilizce yazılıları cevap anahtarlı 2023-2024, yazılı soru cevapları, dinleme sınavı ve konuşma sınavı ingilizceciyiz.com’da. En güncel 7. sınıf ingilizce yazılı soruları cevap anahtarlarıyla birlikte verilmektedir. İngilizce öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz.

7. SINIF İNGİLİZCE YAZILI SORULARI AÇIK UÇLU CEVAP ANAHTARLI 2023-2024

ÖĞRETMENE ÖZEL AÇIK UÇLU YAZILI VE UYGULAMA (SPEAKING-LISTENING) SINAVLARI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak 2021-2022 7. sınıf 1. dönem 1. yazılı ve 1.dönem 2. yazılı, 7. sınıf 2.dönem 1.yazılı ve 2. dönem 2.yazılı soruları ve cevaplarını indirebilirsiniz.

7. SINIF İNGİLİZCE 1. DÖNEM YAZILI AÇIK UÇLU

7. SINIF İNGİLİZCE 1. DÖNEM 1. YAZILI SORULARI (AÇIK UÇLU)

7. SINIF İNGİLİZCE 1. DÖNEM 2. YAZILI SORULARI AÇIK UÇLU

7. SINIF İNGİLİZCE 2. DÖNEM YAZILILAR

7. SINIF İNGİLİZCE 2. DÖNEM 1. YAZILI SORULARI

7. SINIF İNGİLİZCE 2. DÖNEM 2. YAZILI SORULARI

7. sınıf ingilizce yazılı

DİĞER KADEMELERİN (5. 6. 8. SINIF) AÇIK UÇLU İNGİLİZCE YAZILI SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2023-2024 eğitim öğretim yılında da en büyük yardımcınız olmak için çalışıyoruz. Gelecek eğitim öğretim yılında da en güncel materyaller, 7. sınıf ingilizce yazılı soruları dinleme ve konuşma sınavı açık uçlu ve cevap anahtarı, konu anlatımları, kelimeler, çalışma kağıtlarına ücretsiz bir şekilde ulaşabileceksiniz. Sayfamızdaki açık uçlu yazılı soruları listening speaking uygulama sınavı cevap anahtarlı (cevaplarıyla) şekilde verilmektedir.

“7. SINIF İNGİLİZCE YAZILI SORULARI” üzerine 10 yorum

 1. Çok güzel olmuş zaten sistem zorlaştı artık çok yararlı ama cevaplar da atilsaydi kontrol için çünkü böyle anlaşılmıyor doğru mu yaptık olsaydı en azından yanlıslarimiza bakar düzeltirdik hatalarımızı ama neyse genede çok güzel teşekkürler

  Yanıtla
 2. Cevapları isteyenler var, kim bunlar, İngilizce öğretmeni mi? benim anladığım admin çok umursamıyor kimin burada olduğunu. Veli ve öğrenciler buradayken bu soruları kim kullanacak, merak ediyorum?

  Yanıtla
  • Hocam kusura bakmayın ama hocalar soruları kendileri hazırlamayıp internetten alıyorsa öğrencilerin bakması da normal değil mi o zaman hoca soruları kendi hazırlayacak.

   Yanıtla

Yorum yapın