12. Sınıf Sene Sonu Şök Toplantı Tutanağı

2020-2021 eğitim öğretim yılı 12. sınıf sene sonu şök toplantı tutanağı (12.sınıf yıl sonu şube öğretmenler kurulu toplantı tutanağı) en kısa sürede sitemizde yerini alacaktır. 2. dönem sonu 12. sınıf şök toplantı tutanakları bu dönem de ilk olarak ingilizceciyiz.com’da yayınlanacak.


1. dönem (sene başı) 2. dönem ve 2. dönem sonu (sene sonu) şök toplantı tutanağı ve diğer kademelerdeki şube öğretmenler kurulu toplantı tutanakları ve belgelerin izinsiz bir şekilde herhangi bir yerde paylaşılmasına kesinlikle izin vermiyoruz. ŞÖK toplantı tutanaklarımızı diğer sitelerde veya sosyal medyada paylaşmak isteyenler sadece sitemize link vererek paylaşabilirler.

12. sınıf sene sonu şök toplantı tutanağı

12. SINIF SENE SONU ŞÖK TOPLANTI TUTANAĞI 2021

Değerli Öğretmenim, MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM KURULLARI VE ZÜMRELERİ YÖNERGESİ‘ne göre;


Sınıf/şube öğretmenler kurulu
MADDE10 – (1) Sınıf/şube öğretmenler kurulunun oluşumu; sınıf öğretmenler kurulu aynı sınıf seviyesinde, şube öğretmenler kurulu ise aynı şubede ders okutan öğretmenler ile rehberlik öğretmenlerinden oluşur.Ancak, okul öncesi eğitim kurumları ile ilkokullarda sınıf/şube öğretmenler kurulu oluşturulmaz.
(2) (Değişik:27/08/2019 tarihli ve 15362682 sayılı Makam Onayı)Kurullar; ortaokul ve imam hatip ortaokullarında ekim, şubat ve haziran ayları içerisinde, ORTAÖĞRETİM KURUMLARIN İSE KASIM VE NİSAN AYLARI İÇERİSİNDE YAPILIR. İhtiyaç hâllerinde ise eğitim kurumu müdürünün, ilgili müdür yardımcısının, rehberlik öğretmeninin ya da sınıf/şube rehber öğretmeninin talebi ve eğitim kurumu müdürünün uygun görmesiyle toplanır. Sınıf/şube öğretmenler kurulu toplantıları ihtiyaca göre ayrı ayrı yapılabileceği gibi birleştirilerek de yapılabilir. (Değişiklik: 08/08/2018 tarihli ve 14420738 sayılı Makam Onayı) Ders yılı sonunda yapılan toplantıda ise eğitim ve öğretim yılı boyunca alınan kararlar ve sonuçları değerlendirilir”

denmektedir. Yönergeye göre liselerde sene sonu şök toplantısı yapılmamaktadır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 2. dönem hazırladığımız 12. sınıf şube öğretmenler kurulu tutanağına ulaşabilirsiniz.

12. SINIF 2. DÖNEM ŞÖK TOPLANTI TUTANAĞI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ MİSİNİZ?
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin, sitemize eklenen içeriklerden ilk sizin haberiniz olsun. 2021-2022 eğitim öğretim yılında da evrak işleriniz ve ders içerikleriniz (etkinlikler, oyunlar, çalışma kağıtları, kelimeler, özgün yazılı soruları vs.) için en büyük yardımcınız olacağız.

FACEBOOK

INSTAGRAM

TWITTER

PINTEREST

LINKEDIN

Yorum yapın