Yazılı Soruları

2022-2023 güncel yazılı soruları tüm ders ve kademeler için ingilizceciyiz.com’da. İlkokul ortaokul lise meb kitaplarıyla uyumlu güncel yazılı soruları cevap anahtarlarıyla birlikte verilmektedir.

yazılı soruları

2022 2023 matematik, türkçe, fen bilimleri, din kültürü, sosyal bilgiler, inkılap tarihi, ingilizce, fizik, kimya, biyoloji, türk dili ve edebiyatı, seçmeli dersler yazılı soruları / yazılılar ve cevap anahtarları.

4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. sınıf Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türk Dili ve Edebiyatı, Coğrafya, İnkılap Tarihi, Tarih yazılı soruları başta olmak üzere bütün ana dersler ve seçmeli derslerin yazılıları ingilizceciyiz.com’da.

2023-2024 eğitim öğretim yılında da ilkokul ortaokul lise tüm dersler yazılılar yazılı soruları cevap anahtarlı bir şekilde sitemizde olacak. Cevaplı yazılı soruları, testler, quizler, yazılı çalışma kağıdı ve daha fazlası. Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak yazılı soruları indir, çöz ve kendini test et. Daha fazla ingilizce yazılı soruları ve cevapları için buraya tıklayabilirsiniz.

“Yazılı Soruları” üzerine bir yorum

Yorum yapın