Ortaokul İngilizce 2. Dönem Zümre Toplantı Tutanağı

2022-2023 ortaokul ingilizce 2. dönem zümre toplantı tutanağı gündem maddelerini aşağıda görebilecek ve word belgesi halinde sayfamızdan indirebileceksiniz. 2022-2023 2. dönem ortaokul ingilizce zümre toplantı tutanağı en güncel haliyle her zaman olduğu gibi en güncel en özgün ve ilk olarak ingilizceciyiz.com’da yerini alacak.

ortaokul ingilizce 2. dönem zümre toplantı tutanağı

Ortaokul İngilizce 2. Dönem Zümre Toplantı Tutanağı 2022-2023

ATTENTION PLEASE!!!
SENE BOYUNCA PAYLAŞACAĞIMIZ EVRAKLAR (PLANLAR, ŞÖK, ZÜMRE,VELİ TOPLANTI TUTANAKLARI VS.) VE DERS İÇERİKLERİ (YAZILILAR, ÇALIŞMA KAĞITLARI, KELİMELER VS.) İLK OLARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILMAKTADIR.
4. SINIFTAN 12. SINIFA KADAR TÜM KADEMELERDE SADECE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNE ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ VE HİÇ BİR YERDE PAYLAŞILMAYAN, ÖĞRENCİLERİN ULAŞAMAYACAĞI ÖZGÜN İNGİLİZCE YAZILILAR YİNE SADECE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILMAKTADIR.
İÇERİKLERİMİZİN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDEBİLMESİ İÇİN BÜTÜN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLAN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN!

2022-2023 ORTAOKUL İNGİLİZCE 2. DÖNEM ZÜMRE TOPLANTI TUTANAĞI

2021-2022 ORTAOKUL İNGİLİZCE 2. DÖNEM ZÜMRE TOPLANTI TUTANAĞI HEMEN İNDİR

Şunlar da işinize yarayabilir;

2. dönem ingilizce zümre toplantı tutanağı 2023-2024 eğitim öğretim yılında da sitemizde olacak. Bizi takip edin!

“Ortaokul İngilizce 2. Dönem Zümre Toplantı Tutanağı” üzerine 5 yorum

  1. Tek İngilizce öğretmeni olan okullara göre hazırlanmış zümre toplantı tutanağını nasıl bulurum?

    Cevapla
    • hocam tek ingilizce öğretmenlerinin toplantıya katılımcı olarak müdür yardımcısı ve kendinizi yazmanız gerekiyor. tek farkı bu.

      Cevapla

Yorum yapın