İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI

Sayın İngilizce Öğretmenim,
2019-2020 eğitim öğretim yılı yaz tatilinde uygulanacak olan “ingilizce yaz tatili çerçeve programı” en güncel ve düzenli haliyle her zaman olduğu gibi sitemizde yerini aldı. Zamanın sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden kendinize uygun ilkokul, ortaokul, lise çerçeve yaz tatili İngilizce programı nı başka sayfalara yönlendirilmeden bütün sınıfların (2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. ve 12. sınıf yaz tatili çerçeve programı ingilizce) programını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Yaz Tatili Çerçeve Programı Nedir?

Çerçeve yaz tatili programı kısaca sene içerisinde Covid-19 nedeniyle yapamadığımız dersleri, BEP ve Evde Eğitim uygulamamız gereken öğrenciler için hazırlanan bir çerçeve programdır. Bilindiği gibi EBA canlı derslere BEP uyguladığımız öğrenciler katılamamıştı. O öğrencilere yazın çalışmaları için BEP planımızdaki kalan kazanımları ve evde ne yapmaları – nasıl çalışmaları gerektiğini gösteren bir program hazırlamamız istenmektedir. Biz öğrencilere ders vermeyeceğiz, sadece onların (veli-öğrenci) izlemeleri gereken yöntemlerin olduğu 7 haftalık bir çerçeve program hazırlayacağız.

Yaz Tatili Çerçeve Programında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Burada asıl önemli olan nokta yaz tatili çerçeve programdaki hedef -kazanımların elimizde bulunan ve sene başında onlar için hazırlamış olduğumuz İngilizce BEP planılarına uygun olmasıdır. Siz zaten 2019-2020 ilkokul, ortaokul, lise İngilizce BEP planını sitemizden indirdiyseniz (umarım öyledir 🙂 ) aşağıda hazırlamış olduğumuz İngilizce yaz tatili çerçeve programı bu hedef – kazanımları içermektedir. Yapmanız gereken tek şey kendinize uygun çerçeve programı aşağıdan indirerek okul, öğrenci ve öğretmen adını kendinize göre düzenlemektir.

2020-2021 Eğitim Öğretim yılında da siz Sayın İngilizce öğretmenlerimiz için elimizden geleni yapacağız. İhtiyaç duyacağınız bütün evraklarınız özenli bir şekilde ingilizceciyiz.com’da olacak. Bizi takip etmeye devam edin.

Sağlıkla kalın…

YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI İNGİLİZCE

İLKOKUL ÇERÇEVE YAZ TATİLİ PROGRAMI İNGİLİZCE

2. SINIF İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI

3. SINIF İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI

4. SINIF İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI


ORTAOKUL ÇERÇEVE YAZ TATİLİ PROGRAMI İNGİLİZCE

5. SINIF İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI

6. SINIF İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI

7. SINIF İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI

8. SINIF İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI


LİSE ÇERÇEVE YAZ TATİLİ PROGRAMI İNGİLİZCE

9. SINIF İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI

10. SINIF İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI

11. SINIF İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI

12. SINIF İNGİLİZCE YAZ TATİLİ ÇERÇEVE PROGRAMI


Sayın Öğretmenlerim, ihtiyacınız olan ingilizce yaz tatili çerçeve programını indirdikten sonra mutlaka aşağıdaki belgelere de göz atın. Sene boyunca en büyük yardımcınız olabilmek için çalışıyoruz.

Yorum yapın