9. SINIF İNGİLİZCE KELİMELERİ

Sayın İngilizce Öğretmenim ve Sevgili Öğrenciler,
Sayfamızda 2023-2024 Eğitim Öğretim yılına ait güncel 9. sınıf ingilizce kelimeleri bulabilirsiniz. İlgili ünitenin üstüne tıklayarak 9. sınıf ingilizce 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ünite kelimeleri indirebilirsiniz. 9.sınıf İngilizce ünite kelimeleri anlamları ve okunuşlarını görebilirsiniz. Ayrıca ünitelerle ilgili 9. sınıf İngilizce kelime oyunu, kelime sınavı, quizi, etkinlikleri, çalışma kağıdı ve kelime testi çözebilirsiniz.

9. sınıf ingilizce kelimeleri

9. SINIF İNGİLİZCE ÜNİTE KELİMELERİ 2023-2024

9. SINIF 1. ÜNİTE KELİMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ (STUDYING ABROAD)
(Buraya tıklayarak 9. sınıf İngilizce . ünite kelimeleri, 9. sınıf 1. ünite kelimeleri ve anlamları, okunuşları, 9. sınıf 1. ünite kelime testi, 9. sınıf kelime quizi, kelime sınavına ulaşabilirsiniz.)


9. SINIF 2. ÜNİTE KELİMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ (MY ENVIRONMENT)
(Buraya tıklayarak 9. sınıf İngilizce 2. ünite kelimeleri, 9. sınıf 2. ünite kelimeleri ve anlamları, okunuşları, 9. sınıf 2. ünite kelime testi, 9. sınıf kelime quizi, kelime sınavına ulaşabilirsiniz.)


9. SINIF 3. ÜNİTE KELİMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ (MOVIES)
(Buraya tıklayarak 9. sınıf İngilizce 3. ünite kelimeleri, 9. sınıf 3. ünite kelimeleri ve anlamları, okunuşları, 9. sınıf 3. ünite kelime testi, 9. sınıf kelime quizi, kelime sınavına ulaşabilirsiniz.)


9. SINIF 4. ÜNİTE KELİMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ (HUMAN IN NATURE)
(Buraya tıklayarak 9. sınıf İngilizce 4. ünite kelimeleri, 9. sınıf 4. ünite kelimeleri ve anlamları, okunuşları, 9. sınıf 4. ünite kelime testi, 9. sınıf kelime quizi, kelime sınavına ulaşabilirsiniz.)


9. SINIF 5. ÜNİTE KELİMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ (INSPIRATIONAL PEOPLE)
(Buraya tıklayarak 9. sınıf İngilizce 5. ünite kelimeleri, 9. sınıf 5. ünite kelimeleri ve anlamları, okunuşları, 9. sınıf 5. ünite kelime testi, 9. sınıf kelime quizi, kelime sınavına ulaşabilirsiniz.)


9. SINIF 6. ÜNİTE KELİMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ (BRIDGING CULTURES)
(Buraya tıklayarak 9. sınıf İngilizce 6. ünite kelimeleri, 9. sınıf 6. ünite kelimeleri ve anlamları, okunuşları, 9. sınıf 6. ünite kelime testi, 9. sınıf kelime quizi, kelime sınavına ulaşabilirsiniz.)


9. SINIF 7. ÜNİTE KELİMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ (WORLD HERITAGE)
(Buraya tıklayarak 9. sınıf İngilizce 7. ünite kelimeleri, 9. sınıf 7. ünite kelimeleri ve anlamları, okunuşları, 9. sınıf 7. ünite kelime testi, 9. sınıf kelime quizi, kelime sınavına ulaşabilirsiniz.)


9. SINIF 8. ÜNİTE KELİMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ (EMERGENCY AND HEALTH PROBLEMS)
(Buraya tıklayarak 9. sınıf İngilizce 8. ünite kelimeleri, 9. sınıf 8. ünite kelimeleri ve anlamları, okunuşları, 9. sınıf 8. ünite kelime testi, 9. sınıf kelime quizi, kelime sınavına ulaşabilirsiniz.)


9. SINIF 9. ÜNİTE KELİMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ (INVITATIONS AND CELEBRATIONS)
(Buraya tıklayarak 9. sınıf İngilizce 9. ünite kelimeleri, 9. sınıf 9. ünite kelimeleri ve anlamları, okunuşları, 9. sınıf 9. ünite kelime testi, 9. sınıf kelime quizi, kelime sınavına ulaşabilirsiniz.)


9. SINIF 10. ÜNİTE KELİMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ (TELEVISION AND SOCIAL MEDIA)
(Buraya tıklayarak 9. sınıf İngilizce 10. ünite kelimeleri, 9. sınıf 10. ünite kelimeleri ve anlamları, okunuşları, 9. sınıf 10. ünite kelime testi, 9. sınıf kelime quizi, kelime sınavına ulaşabilirsiniz.)

Şunlara da göz atmanızda fayda var;

2024-2025 eğitim öğretim yılında da sizin en büyük yardımıcınız olmak için çalışıyoruz. 9. sınıf düzeyinde aradığınız ve ihtiyacınız olan her şey gelecek yıl da ücretsiz bir şekilde ingilizceciyiz.com’da olacak. 9.sınıf konu anlatımı testler çalışma kağıtları etkinlik worksheet ve daha bir çok şey bulabileceğiniz sitemizi takipte kalın. İngilizce kelime oyunu, kelime sınavı, quizi, etkinlikleri, çalışma kağıdı ve kelime testi çözebilirsiniz.

“9. SINIF İNGİLİZCE KELİMELERİ” üzerine 6 yorum

Yorum yapın