6. Sınıf İngilizce Yıllık Plan

Sayın İngilizce Öğretmenim,
6. sınıf ingilizce yıllık plan 2022-2023 indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 2022-2023 6. sınıf ingilizce yıllık planlar ve diğer ortaokul İngilizce yıllık planlar (5. 7. ve 8. sınıf ingilizce yıllık plan) en güncel haliyle ingilizceciyiz.com’da.
Sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı dileriz. 🙂

6. sınıf ingilizce yıllık plan

2022-2023 6. SINIF İNGİLİZCE YILLIK PLAN

ATTENTION PLEASE!!!
SENE BOYUNCA PAYLAŞACAĞIMIZ EVRAKLAR (PLANLAR, ŞÖK, ZÜMRE,VELİ TOPLANTI TUTANAKLARI VS.) VE DERS İÇERİKLERİ (YAZILILAR, ÇALIŞMA KAĞITLARI, KELİMELER VS.) İLK OLARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILMAKTADIR.
4. SINIFTAN 12. SINIFA KADAR TÜM KADEMELERDE SADECE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNE ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ VE HİÇ BİR YERDE PAYLAŞILMAYAN, ÖĞRENCİLERİN ULAŞAMAYACAĞI ÖZGÜN İNGİLİZCE YAZILILAR YİNE SADECE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILACAKTIR.
İÇERİKLERİMİZİN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDEBİLMESİ İÇİN BÜTÜN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLAN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN. TANIDIĞINIZ ZÜMRELERİMİZE BİZİ TAVSİYE EDİN. BİZE DESTEK OLUN 🙂 SAYGILARIMIZLA

6. SINIF İNGİLİZCE YILLIK PLAN İNDİR 2022-2023

DİĞER ORTAOKUL İNGİLİZCE YILLIK PLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ
(5. 7. 8. Sınıf İngilizce Yıllık Plan 2022-2023)


ŞUNLARA DA GÖZ ATMANIZDA FAYDA VAR;

6.sınıf İngilizce yıllık plan indirmek için ve diğer ortaokul İngilizce yıllık planlar (5. 7. ve 8. sınıf ingilizce yıllık plan) için yukarıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz. Ayrıca bütün ortaokul konularıyla ilgili içeriklerimize (6.sınıf ingilizce kelimeler, çalışma kağıtları, quiz, yazılı soruları, test, ders kitabı ve ses dosyaları ve daha fazlası) yine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

2023-2024 6.sınıf ingilizce yıllık plan ve günlük planlar yine ingilizceciyiz.com’da olacak. Bizi takip etmeyi unutmayın. Ayrıca buraya tıklayarak ihtiyacınız olan daha fazla ingilizce yıllık planlara ulaşabilir ve yine tamamen ücretsiz bir şekilde ingilizce yıllık plan indirebilirsiniz.

“6. Sınıf İngilizce Yıllık Plan” üzerine 5 yorum

  1. 5 yıl kadar ingilizceciyiz sitesini kullanıyorum ve planları sitenizden indiriyorum…. emeği geçen herkese teşekkürler.

    Cevapla

Yorum yapın