3. Sınıf İngilizce Yıllık Plan

Sayın İngilizce Öğretmenim,
3. sınıf ingilizce yıllık plan 2022-2023 indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 2022 2023 3. sınıf ingilizce yıllık plan ve diğer ilkokul İngilizce yıllık planlar (2. 4. sınıf ingilizce yıllık plan) en güncel haliyle ingilizceciyiz.com’da.
Bu sitede günü geçmiş, güncel olmayan hiç bir dosya yoktur. Bütün dosyalarımız düzenli bir şekilde sizler için özenle hazırlanmaktadır. Yıl boyunca ihtiyacınız olacak bütün evraklara ve ders materyallerine sitemizden ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. 2022-2023 eğitim öğretim yılında sizin en büyük yardımcınız olacağız.
Sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı dileriz. 🙂

3. sınıf ingilizce yıllık plan

2022-2023 3. SINIF İNGİLİZCE YILLIK PLAN

ATTENTION PLEASE!!!
SENE BOYUNCA PAYLAŞACAĞIMIZ EVRAKLAR (PLANLAR, ŞÖK, ZÜMRE,VELİ TOPLANTI TUTANAKLARI VS.) VE DERS İÇERİKLERİ (YAZILILAR, ÇALIŞMA KAĞITLARI, KELİMELER VS.) İLK OLARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILMAKTADIR.
4. SINIFTAN 12. SINIFA KADAR TÜM KADEMELERDE SADECE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNE ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ VE HİÇ BİR YERDE PAYLAŞILMAYAN, ÖĞRENCİLERİN ULAŞAMAYACAĞI ÖZGÜN İNGİLİZCE YAZILILAR YİNE SADECE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILACAKTIR.
İÇERİKLERİMİZİN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDEBİLMESİ İÇİN BÜTÜN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLAN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN. TANIDIĞINIZ ZÜMRELERİMİZE BİZİ TAVSİYE EDİN. BİZE DESTEK OLUN 🙂 SAYGILARIMIZLA

3. SINIF İNGİLİZCE YILLIK PLAN 2022-2023

DİĞER İLKOKUL İNGİLİZCE YILLIK PLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ
(2. ve 4. Sınıf İngilizce Yıllık Plan İndir)

Değerli zümrem, ücretsiz hizmetlerimizin devam etmesini istiyorsanız bize destek olmak için lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz ve sitemizi zümre arkadaşlarınızla paylaşınız.


ŞUNLARA DA İHTİYACINIZ OLABİLİR;

3.sınıf İngilizce yıllık plan en güncel haliyle sitemizdeki yerini almıştır. Diğer ilkokul İngilizce yıllık planlar (2. ve 4.. sınıf ingilizce yıllık plan) için yukarıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz. 2023-2024 3. sınıf ingilizce yıllık plan ve günlük planlar gelecek yıl yine ingilizceciyiz.com’da olacak.

3. SINIF İNGİLİZCE YILLIK PLAN 2023-2024

“3. Sınıf İngilizce Yıllık Plan” üzerine 8 yorum

Yorum yapın