12. Sınıf İngilizce Yıllık Plan

Sayın İngilizce Öğretmenim,
12. sınıf ingilizce yıllık plan 2022-2023 indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 2022-2023 12.sınıf ingilizce yıllık plan ve diğer lise İngilizce yıllık planlar (9. 10. ve 11. sınıf ingilizce yıllık plan) en güncel haliyle ingilizceciyiz.com’da.
Lütfen bizi başka sitelerle karıştırmayınız; bu sitede günü geçmiş, güncel olmayan hiç bir dosya yoktur. Bütün dosyalarımız düzenli bir şekilde sizler için özenle hazırlanmaktadır. Yıl boyunca ihtiyacınız olacak bütün evraklara ve ders materyallerine sitemizden ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. 2022-2023 eğitim öğretim yılında sizin en büyük yardımcınız olacağız.
Değerli zümrem, ücretsiz hizmetlerimizin devam etmesini istiyorsanız bize destek olmak için lütfen sitemizi sıkça ziyaret ediniz ve zümre arkadaşlarınızla paylaşınız.
Sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı dileriz. 🙂

12. sınıf ingilizce yıllık plan

2022-2023 12. SINIF İNGİLİZCE YILLIK PLAN

ATTENTION PLEASE!!!
SENE BOYUNCA PAYLAŞACAĞIMIZ EVRAKLAR (PLANLAR, ŞÖK, ZÜMRE,VELİ TOPLANTI TUTANAKLARI VS.) VE DERS İÇERİKLERİ (YAZILILAR, ÇALIŞMA KAĞITLARI, KELİMELER VS.) İLK OLARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILMAKTADIR.
4. SINIFTAN 12. SINIFA KADAR TÜM KADEMELERDE SADECE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNE ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ VE HİÇ BİR YERDE PAYLAŞILMAYAN, ÖĞRENCİLERİN ULAŞAMAYACAĞI ÖZGÜN İNGİLİZCE YAZILILAR YİNE SADECE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA PAYLAŞILACAKTIR.
İÇERİKLERİMİZİN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDEBİLMESİ İÇİN BÜTÜN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLAN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN. TANIDIĞINIZ ZÜMRELERİMİZE BİZİ TAVSİYE EDİN. BİZE DESTEK OLUN 🙂 SAYGILARIMIZLA

12. SINIF İNGİLİZCE YILLIK PLAN 2022-2023

2022-2023 12.SINIF İNGİLİZCE YILLIK PLAN B2+ DÜZEYİ

DİĞER LİSE İNGİLİZCE YILLIK PLANLAR İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
(10. 11. 12. Sınıf İngilizce Yıllık Plan 2022 2023)


ŞUNLARA DA GÖZ ATMANIZDA FAYDA VAR;

Bu sayfada 2023-2024 İngilizce yıllık planlar (9. 10. 11. 12. sınıf ingilizce yıllık plan), zümre toplantı tutanakları ve şök toplantı tutanakları bulabilirsiniz. 2023-2024 9. sınıf ingilizce yıllık plan ve günlük planlar yine ingilizceciyiz.com’da olacak. Bizi takip etmeyi unutmayın.

“12. Sınıf İngilizce Yıllık Plan” üzerine 3 yorum

 1. Merhaba,
  Yıllık planlarda Atatürkçülük ile ilgili sütun neden yok? Mevzuatta var.
  Teşekkürler.

  Cevapla
  • Merhaba Hocam,
   İlkokul Ortaokul Lise İngilizce zümre toplantı tutanaklarımızın 3. maddesi;
   “Türk milli eğitiminin amaçları, 1739 sayılı tebliğler dergisinden ……………………. tarafından okundu. Bu amaçlar doğrultusunda: Türk milletinin dünya tarihindeki rolünü ve etkisini diğer dünya milletleri arasındaki yeri ve önemini, yaptığı hizmetleri kavratmak köklü bir geçmişe sahip olmanın sorumluluğunu duymak, Atatürk ilkeleri doğrultusunda çalışma gururu vermek, Milli bağımsızlığın ve demokrasinin önemini kavratmak, geçmiş ile bugün arasında kıyaslama yapıp, Türkiye’nin dünya üzerindeki yeri ve önemini kavratmak, öğrencilerde ülkemizin kalkınmasında severek görev alma duygusunu geliştirmek, Türkiye dışındaki Türk devletlerini tanımak, Atatürkçü düşünce sistemini benimsetmek, Atatürk’ün dahi, asker, büyük devlet adamı, inkılâpçı kişiliğini ve önderlik vasfını tanıtmak, Atatürk ilke ve inkılâplarına yürekten bağlı vatandaşlar yetiştirmek doğrultusunda öğrencilerin yetiştirilmesi gerektiği belirtildi.”

   Cevapla

Yorum yapın