8. SINIF İNGİLİZCE 2. ÜNİTE KELİME ETKİNLİKLERİ

Sayın İngilizce Öğretmenim ve Sevgili Öğrenciler,
Bu sayfada 2019-2020 eğitim öğretim yılına ait güncel 8. sınıf İngilizce 2. ünite kelimeleri , 8. sınıf ingilizce 2. ünite kelime quizi, 8. sınıf 2. ünite kelimeleri ve türkçeleri, 8.sınıf 2.ünite kelime yarışması, 8. sınıf teen life jeopardy oyunu, 8. sınıf 2. ünite kelime oyunu, 8. sınıf ingilizce 2. ünite kelimeleri resimli, 8. sınıf ingilizce 2. ünite kelimeleri anlamları ve okunuşları ve 8. sınıf 2. ünite kelimeleri ile ilgili cümleler bulabilirsiniz.
Unutmayın! Bütün materyallerimiz alanında uzman İngilizce öğretmenleri tarafından hazırlanmakta olup, sürekli güncellenmektedir. ingilizceciyiz.com internet sitesinde öğrencilerin ve öğretmenlerin işine yaramayacak, gereksiz, tarihi geçmiş hiç bir döküman bulunmamaktadır.


8. SINIF İNGİLİZCE 2. ÜNİTE KELİMELERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
(Buraya tıklayarak 8. sınıf İngilizce teen life ünite kelime listesini tablo halinde görebilir, dilerseniz word belgesi halinde hemen indirebilirsiniz.)


8. SINIF İNGİLİZCE 2. ÜNİTE KELİME QUIZI İÇİN TIKLAYINIZ
(Buraya tıklayarak 8. sınıf İngilizce 2. ünite ile ilgili kelime quizi ve kelime testi indirebilirsiniz. 8. sınıf Teen life kelimeleri çoktan seçmeli, boşluk doldurma, Türkçe – İngilizce İngilizce – Türkçe anlam yazma, resim eşleştirmesi ve daha fazlası)


8. SINIF İNGİLİZCE 2. ÜNİTE KELİMELERİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ
(Buraya tıklayarak quizlet yardımıyla 8. sınıf ingilizce 2. ünite kelimeleri anlamları ve okunuşlarını hızlıca öğrenebilirsiniz. Ayrıca oyunlarla pekiştirebilirsiniz.)


8. SINIF İNGİLİZCE 2. ÜNİTE KELİME OYUNLARI İÇİN TIKLAYINIZ
(Buraya tıklayarak 8. sınıf teen life ünitesi ile ilgili eğlenceli oyunlar oynayabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Jeopardy ve daha fazla oyunları görebilirsiniz.)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir