6. SINIF İNGİLİZCE 10. ÜNİTE KELİME ETKİNLİKLERİ

Sayın İngilizce Öğretmenim ve Sevgili Öğrenciler,
Bu sayfada 2019-2020 eğitim öğretim yılına ait güncel 6. sınıf İngilizce 10. ünite kelimeleri , 6. sınıf ingilizce 10. ünite kelime quizi, 6. sınıf 10. ünite kelimeleri ve türkçeleri, 6.sınıf .ünite kelime yarışması, 6. sınıf democracy jeopardy oyunu, 6. sınıf 10. ünite kelime oyunu, 6. sınıf ingilizce . ünite kelimeleri resimli, 6. sınıf ingilizce 10. ünite kelimeleri anlamları ve okunuşları ve 6. sınıf 10. ünite kelimeleri ile ilgili cümleler bulabilirsiniz.
Unutmayın! Bütün materyallerimiz alanında uzman İngilizce öğretmenleri tarafından hazırlanmakta olup, sürekli güncellenmektedir. ingilizceciyiz.com internet sitesinde öğrencilerin işine yaramayacak, gereksiz, tarihi geçmiş hiç bir döküman bulunmamaktadır.


6. SINIF İNGİLİZCE 10. ÜNİTE KELİMELERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
(Buraya tıklayarak 6. sınıf İngilizce democracy ünite kelime listesini tablo halinde görebilir, dilerseniz word belgesi halinde hemen indirebilirsiniz.)


6. SINIF İNGİLİZCE 10. ÜNİTE KELİME QUIZI İÇİN TIKLAYINIZ
(Buraya tıklayarak 6. sınıf İngilizce 10. ünite ile ilgili kelime quizi ve kelime testi indirebilirsiniz. 6. sınıf democracy kelimeleri çoktan seçmeli, boşluk doldurma, Türkçe – İngilizce İngilizce – Türkçe anlam yazma, resim eşleştirmesi ve daha fazlası)


6. SINIF İNGİLİZCE 10. ÜNİTE KELİMELERİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ
(Buraya tıklayarak quizlet yardımıyla 6. sınıf ingilizce 10. ünite kelimeleri anlamları ve okunuşlarını hızlıca öğrenebilirsiniz. Ayrıca oyunlarla pekiştirebilirsiniz.)


6. SINIF İNGİLİZCE 10. ÜNİTE KELİME OYUNLARI İÇİN TIKLAYINIZ
(Buraya tıklayarak 6. sınıf democracy ünitesi ile ilgili eğlenceli oyunlar oynayabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Jeopardy ve daha fazla oyunları görebilirsiniz.)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir